KUR MES ESAME

Viešbutis „Palva“ įsikūręs Smiltynėje, nuostabiame Kuršių nerijos pusiasalyje.
Smiltynė - tai jūros vartai, pasitinkantys ir išlydintys laivus, uosto kranai, sutūpę pakrantėje lyg gervės, Jūrų muziejus-delfinariumas, pirtelė su maudynėmis jūros bangose ištisus metus, senoji kelto prieplauka, jachtklubas, žvejais aplipęs molas, žalių kalnapušių miškas, gelsvo smėlio jūros pakrantė, baltieji kirai ir žuvėdros...

Smiltynė mažai žinoma turistams, nes visi skuba Nidos kryptimi. Tuo tarpu mūsų kalnapušių miške ir paplūdimyje – tylu, ramu ir tik viena kita žmogaus pėda smėlyje... (Daugiau apie Smiltynę, istoriją, gamtą....)

Tel.: +370 612 75134
E-mail: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo reklaminių robotų. Norint jį matyti, reikia naršyklėje įjungto javascript.

KAIP MUS RASTI

Mūsų adresas - Smiltynės 19, Klaipėda (Smiltynė, Kuršių Nerija)

  • Jums reikės persikelti keltu iš Klaipėdos į Smiltynę (10 min.). Yra 2 perkėlos: Senoji perkėla - Pilies g. 4, Kruizinių laivų terminalas   ir  Naujoji perkėla  -  Nemuno g. 8. (Keltų tvarkaraščiai ir kainos)
  • Iš Senosios perkėlos keliami tik pėstieji. Nuo kelto prieplaukos Smiltynėje iki mūsų viešbučio tik 300 metrų. Bilieto keltų kaina 2.90 Lt (į abi puses);
  • Automobiliu persikelsite iš Naujosios perkėlos Nemuno g, 8. Mūsų viešbutį atrasti jums padės kelio ženklai – „hotel Palva“. Atstumas nuo kelto iki viešbučio – 3 km. Laikykitės krypties link Jūrų muziejaus, pravažiavę Jachtklubą, dairykitės siauro keliuko į dešinę, į mišką.

GPS kordinatės: GPS Latitude - 55° 42' 4.011"N; GPS Longitude - 21° 7' 0.066"E

From Address:

Socialiniai tinklai

Kas dabar naršo?

Šiuo metu 11 lankytojai naršo puslapyje

Prisijungti